Великі оператори РФ скасували продаж турів до Туреччини

news

Повідомляє korrespondent.net

Після рекомендація МЗС та Ростуризму всі найбільші російські туроператори призупинили продаж путівок до Туреччини, показало опитування, проведене порталом “Інтерфакс-Туризм”.

“У зв’язку з повідомленням Ростуризму від 24 листопада 2015 року реалізація туристських продуктів за напрямом “Туреччина” припинена”, – повідомила керівник відділу зі зв’язків з громадськістю туроператора Coral Travel Марина Макаркова.

“Так, ми призупинили продаж”, – заявила генеральний директор компанії Пегас Туристік Анна Подгорна.

У прес-службі компанії TUI Росія пояснили, що продажі Туреччини як сезонного напрямку були завершені в жовтні, а раннє бронювання ще не відкрилося.

Туроператори Бібліо Глобус і TEZ Tour повідомили про призупинення продажів турів до Туреччини на своїх сайтах, пояснюючи це рішення заявою глави МЗС РФ Сергія Лаврова і рекомендацією Ростуризму.

Раніше прес-секретар Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна повідомила порталу, що в Туреччині зараз можуть перебувати до 10 тисяч російських туристів, а у туроператорів продано 4-5 тисяч путівок з глибиною продажів до новорічних канікул.

Нагадаємо, у вівторок недалеко від кордону Сирії та Туреччини турецькі F-16 збили російський бомбардувальник Су-24, який, за заявою Анкари, порушив повітряний простір Туреччини. У Міноборони РФ стверджують, що літак не порушував повітряний простір Туреччини і перебував тільки над територією Сирії

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев