Вартість газу для клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» залишиться незмінною

news

Ціна кубометра газу для клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у серпні залишається незмінною – 7,99 гривень.

Зауважимо, це одна з найнижчих цін в Україні. Адже в деяких постачальників вартість кубометра газу становить 15-17 гривень за м3.

За даними Української енергетичної біржі, ціни на природний газ з європейських хабів з доставкою до кордонів України в липні перевищили 16 грн за м3. Для порівняння, в січні вони були в межах 7-8 грн.

Фахівці енергетичної галузі попереджають, що газ дорожчатиме і далі – особливо перед початком опалювального сезону.

«У перші дні серпня вартість газу на Українській енергетичній біржі сягає 18 гривень за кубометр. Однак, наші клієнти захищені від цінових коливань на блакитне паливо, – зауважує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Наразі ми пропонуємо два тарифи «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж». Вартість кубометра газу в цих тарифах – 7,99 грн. Діють вони до 30 квітня 2022 року».

Тариф «Твій газ Річний» – базова пропозиція постачальника. Усі клієнти компанії з 1 травня автоматично були переведені на цей тариф.

Тарифна пропозиція «Твій газ Рівномірний платіж» – альтернатива базовій. Основна її перевага  – можливість оплачувати за газ рівними частинами упродовж року.

Відповідно до умов тарифу, річний обсяг споживання газу клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і ділиться на рівні частини, які споживач сплачує щомісяця.

По завершенні дії комерційної пропозиції відбудеться звірка показників лічильника і споживач отримає звіт із перерахунком. Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований річний обсяг газу, заощаджена сума залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

Наразі тариф «Твій газ Рівномірний платіж» вже обрали близько двох тисяч клієнтів «Волиньгаз Збуту».

Перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – швидко і легко. Це можна зробити:

  • у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;
  • на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua;
  • за телефоном 0332 74 93 15 або 067 33 39 104;
  • за допомогою Viber-бота 7104ua.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев