В Україні запрацювала універсальна та безоплатна Гаряча лінія підтримки батьків після пологів

news

Кожна родина, в якій народилося немовля, може подзвонити на Гарячу лінію підтримки батьків після пологів від ГО “КПВМ “Лада” за номером 📞 0 800 500 313.

Лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9.00 – 19.00, та в суботу, з 9.00 – 16.00.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів – це можливість в умовах COVID-19 не залишати жінку і родину наодинці зі своїми хвилюваннями та проблемами. Адже якщо вчасно передати інформацію та підтримку, можна уникнути розвитку післяпологових ускладнень з фізичним та психічним здоров’ям.

Команда спеціалісток та членкинь команди ГО “КПВМ “Лада” розробили Гарячу лінію для підтримки всієї родини: і для жінок, і для чоловіків, і для близьких родичів.
Інформація, яку ми транслюємо є якісною, доказовою, без хайпу, з повагою до почуттів.

Гаряча лінія покриває такі сфери, як:
✔️ психологічна підтримка,
✔️ відновлення після пологів,
✔️ гінекологія, ендокринологія,
✔️ материнство та COVID-19,
✔️ грудне вигодовування,
✔️ налагодження сну,
✔️ догляд за дитиною,
✔️ перші документи дитини та соціальні виплати.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів буде працювати у тестовому режимі впродовж першого місяця. З 7 червня можна отримати психологічну підтримку та інформацію про відновлення після пологів. Протягом червня до сфер питань Гарячої лінії будуть додані такі блоки, як догляд за дитиною, налагодження сну дитини, грудне вигодовування, материнство і Covid-19, перші документи дитини та соціальні виплати. Кожного місяця відповідно до аналітичних звітів ми будемо вдосконалювати нашу лінію та відповіді операторів.

Якщо у вас є зауваження або пропозиції щодо роботи Гарячої лінії, або ви готові поділитися своєю історією звернення на Гарячу лінію та подальшим її впливом, пишіть нам на 📧 garyachaliniya.golada@gmail.com

Цей проєкт організований у рамках проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні”, що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев