В Україні триває перевірка укриттів та бомбосховищ: Яка ситуація на Волині?

news

Трагедія в Києві, де через зачинене укриття загинули та постраждали люди, змусили посадовців в столиці та по всіх регіонах країни, звернути увагу на стан та доступність укриттів.

«Ми максимально маємо зробити все, щоб наше населення відчувало себе у безпеці»,  – повідомляє голова ДСНС України Сергій Крук

Про те, як проходять комісійні обстеження укриттів, сьогодні розказав очільник ДСНС в ефірі на «Єдиних новинах».

Наразі задіяно понад 2 тис. груп, в яких працюють більше ніж 6 тис. 200 осіб. Це представники місцевих органів виконавчої влади, ДСНС та Національної поліції . Робота проходить активно та відповідально. 

Зараз комісійно обстежено понад 16 тисяч 500 захисних споруд. Доступу не було до більше ніж 800 об’єктів. Ще близько 3 тис. об’єктів непридатні для експлуатації та укриття населення.  Все це фіксується документально.

Читайте також Найпоширеніший вид шахрайства –  пропозиція грошової допомоги за допомогою застосунку Дія, від ООН, ЄС та інших організацій у соцмережах: Лише за тиждень, двадцять волинян, втратили гроші у таких схемах

На Волині також активно працюють над перевіркою захисних споруд, за два дні перевірена майже 500 укриттів. Але аналітики про доступність та придатність до використання у військовій адміністрації поки не повідомляють. 

На Волині уже перевірено близько 500 захисних споруд

Відучора рятувальники спільно з правоохоронцями обстежують укриття та захисні споруди області незалежно від форм власності. Учасники рейдових груп перевіряють доступність сховищ, стан їх утримання тощо.

Станом на 17:00 3 червня перевірено 461 захисну споруду та укриття різного типу.

До обстежень щодня залучені посадовці балансоутримуюючих установ, 53 представники органів місцевої влади, 120 поліцейських та 60 рятувальників.

Ці заходи триватимуть і надалі, аби забезпечити волинян цілодобовим доступом до укриттів. Кожна захисна споруда повинна бути відкритою”розповів очільник Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Читайте також Ветерани в пріоритеті: При призначенні на посади в державних органах на деокупованих територіях перевага у ветеранів 

0 Комментариев