В Україні створять мультфільм за мотивами”Лісової пісні” Лесі Українки

news

За п’єсою Лесі Українки “Лісова пісня” буде створено повнометражний мультфільм під назвою “Мавка. Лісова пісня”, який вийде на екрани вже в кінці 2017 року, передає УНН з посиланням на Film.ua.

“Автори “Мавка. Лісова пісня” не просто перенесуть класичну п’єсу на екран. Вони створять новий твір, змінивши і сюжет, і трагічний тон оригіналу, зберігши при цьому тонкість, ліричність, красу і казковість п’єси. Історія буде доповнена зрозумілими сучасній аудиторії сюжетами і образами, і порадує не лише новими комічними персонажами, але і хеппі-ендом”, – зазначають в Film.ua.

Творці проекту розповіли, що прототипами всіх основних локацій мультфільму стали реальні українські природні заповідники: село Вилкове, тунель кохання у Клевані, Буцький каньйон і Карпати.

Повідомляється, що мультфільм буде озвучено трьома мовами – українською, англійською і російською. Тривалість стрічки – 85 хв.

Як повідомляв УНН, 16 жовтня спільний українсько-грузинський художній фільм “(Урсус) Кавказький бурий ведмідь” з Богданом Бенюком як виконавцем провідної ролі презентували у Києві.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев