В Україні стартує проєкт психологічної допомоги жінкам полонених воїнів

news

Відбулася презентація проєкту «Невизначена втрата», за яким безкоштовно надаватимуть психологічні консультації жінкам  полонених воїнів. Консультацію проводитимуть під час індивідуальних та групових занять.

Про це повідомила Анна Грубая, керівниця проєктів та програм напряму «Допомога жінкам» Future for Ukraine, передає Укрінформ.

Читайте також: СвітлоЄ: мешканці Волині можуть відстежувати графіки відключень світла через застосунок у смартфоні

Проєкт передбачає проведення 16 консультацій: 6 індивідуальних та 10 групових. У його рамках також надаватиметься постійна підтримка жінкам у форматі групових консультацій. У кожній групі буде не більше семи жінок, яких розділятимуть за сімейним статусом (матері, дружини, доньки) та за статусом їхніх рідних військових (зниклий безвісти або в полоні).

Такий підхід обрано через те, що не кожна жінка готова ділитися своїм особистим в групі, хтось хоче працювати індивідуально з психологом, і ми цей шлях підтримуємо. Водночас, після індивідуальної роботи, при готовності, є можливість працювати в групах, де жінки можуть бути опорою одна для одної, розділити свій біль і отримати цю необхідну підтримку,

— сказала Анна Грубая.

Читайте також: Мінцифри запрошує студентів на літню школу з ШІ в оборонній сфері

Анна Грубая зазначила, що проєкт передбачає високий професійний підхід, адже українські фахівці проходять навчання у психологині Рут Дорум з Ізраїльської коаліції травми (Israel Trauma Coalition). Вона підкреслила важливість вміння працювати з травмою та застосовувати ці знання на практиці, щоб уникнути повторної травматизації людей.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев