В Україні розпочинається реєстрація абітурієнтів на ЗНО

news

Під час прийому документів ВНЗ братимуть до уваги лише цьогорічні сертифікати ЗНО. 

1 лютого опівдні в Україні розпочнеться реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Документи можна буде подати до 4 березня, повідомляє ТСН.

“Динаміка підготовки до ЗНО є позитивною. Календарні графіки дотримуються”, – запевнив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Схема реєстрації на участь у ЗНО, яка використовувалась у попередні роки, виправдала себе і буде застосовуватись і цього року. Детальніше про умови реєстрації вказано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У 2016-му для вступу до вищих навчальних закладів абітурієнти мають обов’язково подати сертифікати ЗНО лише цього року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів. Загалом, тестування буде проводитись з 12 предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня.

Кожен цьогорічний абітурієнт обов’язково має скласти тести з двох предметів: української мови та літератури, а також на вибір – математики чи історії України.

Участь у ЗНО є безкоштовною та не обмежує вік учасників. Головна умова для участі – наявність повної середньої освіти.

Результати ЗНО є одночасно результатами державної підсумкової атестації в школах, а також прохідними балами до вишів. Зарахування до них відбувається за рейтинговою системою, що оприлюднюють онлайн.

Крім того, набір студентів до ВНЗ на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні у 2016 році буде здійснюватись за новим єдиним переліком галузей та спеціальностей, який затвердив Кабмін навесні 2015-го.ї

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев