В Україні поліція посилює заходи безпеки біля кладовищ на період поминальних днів

news

В Україні з 12 до 15 травня традиційно відзначають поминальні дні, коли люди відвідують кладовища, щоб вшанувати пам’ять своїх померлих близьких.

Цього року, в умовах воєнного стану, Національна поліція України вживає посилених заходів для забезпечення безпеки громадян під час поминальних днів.

За даними Головних управлінь Нацполіції, у різних регіонах поминальні заходи відбудуться на понад 9 000 кладовищах.

Правоохоронці у складі понад 12 тисяч забезпечуватимуть правопорядок. За інформацією Головних управлінь Нацполіції, в регіонах такі поминальні заходи пройдуть на понад 9 000 кладовищ. Окремо хочемо наголосити, що відвідувати у ці дні кладовища або ні – це вибір кожного. Але ми повинні розуміти, що це є відкрита місцевість. Це підвищений ризик. І укриттів, на жаль, поряд там немає,

– повідомила заступниця начальника Департаменту комунікацій Нацполіції Юлія Гірдвіліс.

Читайте також: Жахливий злочин на Волині: жінка спалила чоловіка з інвалідністю

Правоохоронці вибірково здійснюватимуть перевірку осіб, тому громадян просять бути обережними та обмежити тривалість перебування на кладовищах.

У деяких регіонах, таких як Житомирська, Донецька, Херсонська та Харківська області, діє вибіркова заборона на відвідування кладовищ через мінну небезпеку.

Наряди поліції будуть нести службу саме поблизу кладовищ. І звичайно, що у разі виявлення підозрілих осіб чи звернення громадян, які вказують на таких осіб, будуть негайно реагувати. Можуть вибірково перевіряти людей. І основна задача – уникнути будь-яких правопорушень чи провокацій,

– заявила Гірдвіліс.

Читайте також: Президент України призначив трьох суддів у Волинській області

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев