В центрі Луцька пограбували дівчину

news

Патрульні оперативно встановили особу підозрюваного в грабежі.

Вчора, близько 17 години, патрульні отримали виклик про грабіж по проспекту Волі, — інформує прес-служба патрульної поліції Луцька.

На місці події з’ясували, що у дівчини її знайомий поцупив сумочку з грошовими коштами, мобільним телефоном та золотими виробами.

Особу хлопця оперативно встановили, він виявився жителем Ківерцівського району. Інформацію про нього передали групі швидкого реагування в цьому районі.

За попередньою інформацією, хлопець мав явитися в міський відділок, адже дівчина написала на нього заяву про пограбування.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев