В оселях лучан з’явиться гаряча вода

news

Від сьогодні Луцьктепло відновлює виробництво теплової енергії та надання послуги гарячого водопостачання.

ДКП «Луцьктепло» – серед перших теплопостачальних підприємств, з яким укладено договір на постачання природного газу на нових умовах. Наявність лімітів газу дозволить відновити послугу з постачання гарячої води централізовано для споживачів обласного центру Волині уже сьогодні впродовж дня.

Як повідомлялося раніше, своєю постановою від 22 серпня 2023 року № 896 Кабінет Міністрів України ввів новий механізм розрахунків теплопостачальних підприємств із постачальником природного газу шляхом автоматичного списання фіксованої частки надходжень за надані споживачами послуги із рахунків підприємства. Цією ж постановою було скасовано дію чинних договорів на постачання природного газу, що унеможливило роботу газоспоживного обладнання до укладення нового договору із 1 вересня. 

Це привело до припинення постачання гарячої води в українських містах, повідомляє Асоціація «Укртеплокомуненерго»: «Станом на 1 вересня 2023 року, з якого починають діяти нові умови постачання природного газу, не розроблені та не укладені договори між комерційними банками та підприємствами ТКЕ, які б забезпечили відповідне перерахування коштів. Це може повністю зупинити процес підготовки до опалювального сезону та закупівлю газу для гарячого водопостачання міст України». 

Втім, попри організаційні труднощі, на 1 вересня ДКП «Луцьктепло» зі свого боку виконало всі зобов’язання в частині укладення нового договору на постачання природного газу та надало його на розгляд ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”». У свою чергу постачальник у найкоротші терміни розглянув наданий пакет документів та надав ліміти блакитного палива.

Таким чином, вранці 6 вересня ДКП «Луцьктепло» відновлює роботу всіх газових котелень та центральних теплових пунктів для надання послуги з постачання природного газу для усіх споживачів м. Луцька. При цьому звертаємо увагу споживачів на те, що вихід послуги на параметри не відбудеться відразу, а займе декілька годин.

Читайте також: Луцьк готується відзначити День міста: що цікавого заплановано

 Разом з тим, через витоки на теплових мережах відновлення постачання гарячої води буде відтерміновано для наступних споживачів. На вул. Вороніхіна завершуються роботи з ліквідації витоків на тепловій мережі та мережі постачання гарячої води. 

Завершення зварювальних робіт та відновлення послуги від ЦТП на вул. Вороніхіна, 10 та вул. Богомольця, 2 – до кінця дня. Не відновлять роботу до ліквідації витоків на мережах ЦТП на вул. Карпенка-Карого, 11б та вул. Дубнівська, 12в. Ліквідація витоку в тунелі на вул. Карпенка-Карого – орієнтовно до кінця дня 7 вересня. На вул. Дубнівській роботи з пошуку і ліквідації витоку тривають. Без гарячої води через витік на мережі також залишаються будинки на просп. Соборності, 1, 1а. Наразі напрямок витоку локалізовано, тривають роботи з пошуку місця витоку. Про завершення робіт та відновлення послуги з постачання гарячої води буде повідомлено додатково.

«Луцьктепло» приносить вибачення споживачам за незручності.

Читайте також: Донором став батько: 15-річному Сашкові з Волині зробили пересадку нирки 

За інформацією: ДКП «Луцьктепло» 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев