В Луцьку відкривається інноваційна приймальня нардепа Шинкаренко

news

Сьогодні, 21 листопада, у Луцьку відкривається моя інноваційна приймальня в рамках проекту «КАПітуляція КОРупції»!

Вести прийом буде помічник народного депутата України Івана Шинкаренко та кваліфікований помічник адвоката Романюк Богдан Володимирович, який зараз проходить етап відбору в рамках проекту. Романюк Богдан подав своє резюме на сайт проекту capcor.net.ua та успішно пройшов перші 2 етапи відбору.

На даний момент система інноваційних приймалень вже себе добре зарекомендувала помічниками в Одеській області – Володимиром Харловим та Херсонській – Євгенієм Берестовим.

Як зазначає Іван Шинкаренко на своїй сторінці у Facebook:

«Я переконаний, що в подібній роботі треба відштовхуватися не від формальних процедур, а від необхідності якомога швидше вирішити проблему людини та змусити корупціонерів капітулювати. Саме в цьому, на мій погляд, й полягає інноваційність моїх приймалень, а не тільки в самому форматі прийому.

 

Тому запрошую волинян приходити до свого помічника Романюка Богдана! Кожен, хто прийде до нього із своєю проблемою, пов’язаною із корупцією, або зловживанням посадовими особами їх службових обов’язків та іншими проблемами, отримає мою відповідну увагу та підтримку.

 

Прийом громадян буде здійснюватись у суботу з 16:00 по 18:00 та неділю з 10:00 по 12:00 у приміщенні піцерії “Solo”, директором, якої є Вікторія Комова,за адресою:

м. Луцьк, вул. проспект Волі, 10. Особливо хотів би подякувати Вікторії  за швидкий відгук та те, що не було ніяких затягувань із узгодженням графіку прийому.

 

Сподіваюсь, мережа приймалень нового формату буде розширюватись, і ми з командою зможемо допомогти якомога більшій кількості громадян у боротьбі з корупцією, зловживаннями владою та службовим становищем.»

 

Контактний телефон Романюка Богдана:

0666724263

E-mail: rema26101997@gmail.com

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев