Укуси та відкритий перелом: У Луцьку вівчарка покусала свою власницю та її доньку

news

“Людина гукає на допомогу”, — такий виклик днями отримали волинські патрульні.

Інспектори Анатолій Ліснічук та Орест Романчук негайно вирушили на вулицю Крилова, що у Луцьку. На місці був заявник, який розповів, що коли проходив повз будинку, то почув за парканом крик жінки та гавкіт собаки. Коли ж заглянув до подвір’я — побачив громадянку в плямах крові.

Читайте також Найпоширеніший вид шахрайства –  пропозиція грошової допомоги за допомогою застосунку Дія, від ООН, ЄС та інших організацій у соцмережах: Лише за тиждень, двадцять волинян, втратили гроші у таких схемах

Поліцейські увійшли до двору потерпілої й з’ясували, що її пес покусав дочку. Та коли жінка намагалася зарадити лиху й відтягнути тварину, щоб прив’язати, вівчарка кинулася й на неї. Жінка отримала кілька укусів та відкритий перелом ноги.

Охоронці правопорядку викликали бригаду медиків, а самі розпочали надавати домедичну допомогу. Жінці з сильною кровотечею наклали турнікет, обом обробили рани. Карета медиків доправила матір з донькою до лікарні.

Бажаємо постраждалим якнайшвидшого одужання та дякуємо поліцейським за оперативні й злагоджені дії.

Читайте також Ветерани в пріоритеті: При призначенні на посади в державних органах на деокупованих територіях перевага у ветеранів 

За інформацією: Патрульної поліції Волинської області 

0 Комментариев