Українців просять не розповсюджувати неперевірену та передчасну інформацію про звільнення окупованих територій

news

Ганна Маляр, заступник міністра оборони України, звернулася до українців з проханням не розповсюджувати неперевірену інформацію про звільнення українських військових населених пунктів, адже вона не завжди є достовірною:

На жаль, зараз мережами шириться багато інформації про нібито звільнені населені пункти, яка не відповідає дійсності. Не споживайте неперевірену інформацію.
Заступниця міністра подякувала небайдужим громадянам і запевнила, що керівництво країни здатне самостійно впоратися з психологічним тиском на ворога.

Серед так сказати «звільнених» у ваших постах зустрічаються населені пункти, які частково контролюються ЗСУ і там продовжуються бої, а є навіть такі, звільнення яких немає у планах на найближчі дні,

– зазначила Маляр.

За її словами, говорити про те, що населений пункт наш, можна, коли його вже «зачищено», а правоохоронці провели стабілізаційні заходи.

Тобто якщо наші війська фізично зайшли до населеного пункту, це ще не означає автоматично, що ми його контролюємо. Попереду ще можуть бути бої та чимало спеціальних заходів щодо звільнення!

– додала заступник міністра.

0 Комментариев