Українці пройдуть тести на фізичну підготовку

news

Уряд постановив перевірити фізичну підготовку населення.

Про це повідомляє Кореспондент.net.

Кабмін доручив профільним міністерствам та місцевим адміністраціям забезпечити з 2017 року проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України.
Відповідна постанова уряду №1045 від 9 грудня 2015 року оприлюднена на офіційному сайті Кабміну в п’ятницю.
Згідно з документом, Кабмін доручив Міністерству молоді та спорту, Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, Раді міністрів АРК, обласним адміністраціям та Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити протягом 2016 року тести і нормативи для проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України і забезпечити починаючи з 2017 року проведення такої підготовки.

Уряд також доручив профільним міністерствам та місцевим адміністраціям подавати щороку до 1 грудня Міністерству молоді та спорту інформацію про проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України для її узагальнення та подання до 30 грудня Кабінету міністрів України.

Координацією заходів центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо проведення такої щорічної перевірки буде займатися Мінмолоді.

Крім того, Кабмін затвердив порядок проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України, згідно з яким “метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовки населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, поліпшення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції”.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко схвалив збільшення кількості уроків фізкультури в школах. Кількість уроків фізкультури в школах збільшиться з 2 до 3 уроків на тиждень.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев