Українських біженців в Іспанії пограбували більш як на мільйон євро: банду російсько-українську злочинців затримали

news

В Іспанії затримали російсько-українську банду злочинців. Дев’ятьох чоловіків та одну жінку підозрюють у здійсненні пограбувань домівок біженців з України.

За пограбування українських біженців в Аліканті та Мурсії затримано 10 осіб. Усі затримані є громадянами України, крім одруженої пари та їх сина, громадян Росії, які надавали злочинній групі автомобілі для здійснення злочинної діяльності,

– повідомили у Громадянській гвардії Іспанії.

За словами іспанських правоохоронних органів, злочинна група встановила системи геолокації в автомобілі жертв, щоб “вивчати спосіб життя” біженців з України, яких обирали “за кількістю завезених із собою заощаджень та цінних речей”.

На даний момент затриманій десятці інкримінується сім пограбувань, однак у Гвардії стверджують, що “слідство триває, і арешти можуть продовжитися”. Також припускають, що кількість постраждалих може зрости.

Слідство почалось ще в середині 2022 року з кількох пограбувань із застосуванням сили в будинках Торрев’єхі та Оріуела-Коста. За цей час почерк банди не змінився: зловмисники спочатку “вивчали спосіб життя майбутніх жертв”, потім вели стеження з геолокації, і дочекавшись, коли жертв немає вдома, проникали до їхніх будинків “навіть серед білого дня, використовуючи набори відмичок”.

Брала банда в будинках все більш-менш цінне: ноутбуки, планшети, ювелірні вироби і “численні телефони”. А з дому у містечку Ель-Пілар-де-ла-Орадада вкрали навіть два альбоми з марками – філателістична колекція оцінюється у півмільйона євро.

0 Комментариев