Україна ввела мито на товари з Росії

news

Таким чином у Києві відповіли на скасування режиму ЗВТ з боку Росії.

Про це повідомляє УНН.

З суботи, 2 січня, набуває чинності постанова Кабміну про введення мита на товари російського виробництва.
Як повідомлялося, Кабмін затвердив дві постанови – про заборону ввезення товарів з РФ з 10 січня 2016 року і про підвищення ставки ввізних мит із РФ з 2 січня.
Як пояснили в Мінекономіки, митний тариф в Україні складається з трьох ставок: перша – 0%, преференційна для тих країн, з якими укладено угоду про зону вільної торгівлі, друга – це режим найбільшого сприяння для країн СОТ і третя – для країн, що не є членами СОТ.
Таким чином, до Росії буде застосовуватися пов’язана ставка мита, тобто як не для країн з преференційним режимом торгівлі.
“Мита різні – від 0,5% і до близько 10%. Тобто треба дивитися позиція на позицію. Ми не “дзеркало” російських заходів, ми, як законослухняний член СОТ, піднімаємо їх (імпортні мита – ред.) до рівня пов’язаної ставки”, – повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.
Нагадаємо, Росія з 1 січня офіційно ввела продуктове ембарго проти України, а також заборону на ввезення продуктів із Туреччини. Крім того, Росія призупинила для України дію договору СНД про зону вільної торгівлі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев