Україна сьогодні вперше святкує День Української Державності – привітання до свята

news

28 липня, в день Хрещення Київської Русі та князя Володимира, український народ відзначає зародження української державності.

28 липня 2022 року це свято відзначається вперше. День державності сприяє утвердженню спадковості більш ніж тисячолітньої історії української держави, а також захисту національних інтересів України.

***

Вітаємо всіх українців із головним державним святом — Днем української державності! Хай патріотична дах тече у жилах, а незламний дух ніколи не згасає!

***

День української державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливу життя. Цінуємо ті, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!

***

Бажаємо, незважаючи на труднощі та проблеми, кожному українцю успіхів та процвітання. Тільки спільними зусиллями на благо України ми зможемо збудувати сильну європейську державу. З Днем української державності!

***

Вітаю із чудовим святом самобутньої, неповторної, яскравої української культури — з Днем української державності. Він символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Бажаю зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни.

***

Пусть День української державності зітре кордони та об’єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила дасть нам натхнення. Бажаю зміцнення української ідентичності заради процвітання України!

0 Комментариев