У жовтні на українців чекають три магнітні бурі

news

У жовтні 2022 року магнітних бур прогнозують лише три. Усі вони будуть слабкими. Проте у ці дні метеозалежним людям все ж таки потрібно дотримуватися рекомендацій, щоб не було поганого самопочуття.

Прогноз магнітних бур на жовтень 2022 року

Магнітна буря, яка розпочнеться у суботу, 1 жовтня, цього ж дня досягне достатньо високого рівня G1. А у неділю, 2 жовтня, сплеск сонячної активності перевищить небезпечний рівень G2. 3 та 4 жовтня магнітна буря продовжиться, повернувшись до початкового показника G1. І лише у вівторок, 5 жовтня, активність Сонця поступово піде на спад.

Однак це не останній прояв геомагнітної активності Сонця цього місяця. 20 і 21 жовтня знову прогнозується збудження магнітосфери Землі, але менш інтенсивне.

А ось, починаючи з п’ятниці, 28 жовтня, на нас знову чекає потужний сплеск сонячної активності, який триватиме кілька днів і за силою не поступиться початком місяця. На суботу, 29 жовтня, припадає пік магнітної бурі, яка досягне критичного рівня G2. 30 та 31 жовтня геомагнітний шторм протримається на небезпечному показнику G1. А на спад магнітна буря піде лише першого дня листопада.

Щоб почуватися добре, метеозалежним людям потрібно слідувати наступним порадам:

  • не їсти важку їжу, зокрема смажену та жирну;
  • не вживати алкогольних напоїв;
  • подбати про режим сну;
  • багато часу проводити на свіжому повітрі;
  • приймати контрастний душ.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев