У волинському перинатальному центрі перші новонароджені

news

12 вересня у Волинський обласному перинатальному центрі народилися перші дітки – два хлопчики, вагою 3,9 і 3,5 кг.

Про це повідомляє ІА Волинські Новини, посилаючись на інформацію, отриману від очільниці медзакладу Ірини Горавської.

«З 12 вересня центр розпочав повноцінну роботу і приймає пацієнтів. За цей час в нас народили дві породіллі. Два хлопчики вагою 3925 і 3500 грамів. Мами і дітки в задовільному стані», – повідомила Ірина Горавська.

Нагадаємо, Волинський обласний перинатальний центр – унікальний для України заклад, який приймає породіль не тільки зі всієї Волині та України, але й, як сподівається його керівництво, прийматиме і з-за кордону.

Концепція закладу передбачає поєднання сучасних технологій та передових медичних практик з комфортом та турботою до мам, дітей та членів їхніх сімей.

Заклад розрахований на 3 тисячі пологів в рік, 200 відвідувань поліклінічного відділення в зміну. В стаціонарі знаходяться відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. А ще 11 сучасних індивідуальних пологових залів з двома акушерськими операційними. Облаштовані і післяпологове та надсучасне гінекологічне відділення.

Капсулу цього закладу в 2001 році заклав покійний ексголова Волинської ОДА Борис Клімчук, тодішній президент Леонід Кучма та забудовник Віктор Чорнуха. І ось, 18 років потому, завдяки зусиллям ідейного натхненника проєкту Бориса Клімчука, голови Волиньради Ігоря Палиці, депутатів, забудовників та меценатів, заклад відкрив свої двері для пацієнтів.

0 Комментариев