У волинському місті вилучено підакцизну продукцію, яку реалізували без дозвільних документів та марок акцизного податку

news

Головним управлінням ДПС у Волинській області здійснюється системний контроль у сфері реалізації підакцизної продукції та протидія незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, під час проведення фактичної перевірки у суб’єкта господарювання міста Любомля встановлено реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних ліцензій та без марок акцизного податку встановленого  зразка, чим порушено вимоги Закону України від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального». Крім того, податківці встановили  порушення ведення обліку товарних запасів, тобто вимог п. 12. ст. 3 Закону України №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

В ході перевірки працівники Нацполіції вилучили п’ять дерев’яних бочок (ємкістю 5 літрів) з алкогольними напоями та кранами для їх відпуску (наливу), 18 пляшок алкогольних напоїв, 178 пляшок пива та тютюнові вироби без марок акцизного податку в кількості 15 пачок, виробництва Республіки Білорусь. Орієнтовна сума штрафних фінансових санкцій за результатами проведеної фактичної перевірки складає 54,0 тис. гривень.

Сподіваємося, що наведена інформація стане застереженням для інших суб’єктів господарювання, які зважаться здійснювати господарську діяльність зі зберігання та реалізації в господарських об’єктах підакцизних товарів без відповідних дозвільних документів.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев