У Волинському драмтеатрі запрацював “Театр в укритті”

news

У п’ятницю, 4 листопада у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбулося відкриття нової локації – «Театр в укритті».

Таким чином волинські театрали вирішили обійти сигнал повітряної тривоги і не переривати вистави.

Луцький шоумен та директор театру Сергій Скулинець розповідає: якщо повітряна тривога триває понад 45 хвилин, вистави доводиться переносити, розповідає видання ВолиньPost.

Дуже прикро, коли глядачі приходять з квітами привітати наших акторів, а все йде не за планом, тому у нас і виникла ідея створити «Театр в укритті»,

– пояснює Сергій Скулинець.

Як розповів Сергій Скулинець, на місці голих стін ще за годину до самого заходу дороблювали сцену, та врешті зробили все можливе, аби глядачеві було комфортно.

До нас прийшли друзі та гості нашого міста, щоб подивитися першу виставу у нашому «Театрі в укритті». Я думаю, що попри всі сирени, ми зможемо проводити у цій залі не тільки мінівистави і концерти, а, можливо, і благодійні заходи, акустичні і художні вечори,

– зауважує директор драмтеатру.

Перший благодійний захід відбувся 4 листопада. Його мета – зібрати кошти для 72 бригади. За словами Сергія Скулинця, театр також долучився і зібрав на потреби Збройних сил України 10 тисяч гривень.

Попереду, ділиться директор, – багато проєктів. Наприкінці листопада, наприклад, у театрі відбудеться мінівистава «Діло зі снайпером».

Хочемо вже запросити лучан та гостей нашого міста. Приходьте, ми вас гостинно зустрінемо, адже Волинь для всіх завжди гостинна!

– підкреслив Сергій Скулинець.

0 Комментариев