У Володимирі-Волинському відкрили туристичну «родзинку»

news

Народний депутат Ігор Гузь разом із першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком офіційно відкрили вчора нову “родзинку” Володимира-Волинського для жителів міста та туристів — об’ємний напис “Я♥Володимир-Волинський”.

Про це інформує прес-служба Ігоря Гузя.

“Ми разом із міською владою будемо і надалі шукати різні варіанти цікавих атракцій для жителів міста. Це лише перша з них”, — анонсував Ігор Гузь.

Акція відбулася за підтримки Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Володимир-Волинської міської ради.

Під час офіційної презентації серед активних мешканців також розіграли моноподи, аби робити селфі на фоні напису було зручніше.

Ігор Гузь взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Володимира-Волинського разом із міськими посадовцями, гостями із інших міст та із-за кордону.

“1028 років святкує наше славне, древнє місто над Лугою. Я хочу побажати всім жителям міста тільки одного — не втрачати оптимізму. Непросто сьогодні жити. Але я завжди, коли спілкуюся із людьми, кажу: ми не маємо права опустити руки, ми не маємо права розчаруватися. Заради дітей, заради молодого покоління.

Тому тільки із оптимізмом, тільки із вірою, що рано чи пізно ми собі виберемо ту долю нашої України, Волині та нашого славного міста Володимира, на яку ми всі заслуговуємо. Бо для Володимира те місце розташування, яке дав Господь, та історія, ці прекрасні люди — ми маємо цим шансом скористатися. Я переконаний, пройде не так багато часу і ми разом з нашими друзями поляками будемо в одній великій сім’ї Європейського Союзу”, —  зазначив у вітальному слові нардеп.

5 6 IMG_7486-768x576 IMG_7512 IMG_7513 index

0 Комментариев