У центрі Луцька – вулиця без каналізації

news

Мешканці однієї із луцьких вулиць просять провести їм каналізацію на вулицю.

Про це повідомив сьогодні, 28 вересня, під час засідання сесії міської ради депутат Костянтин Петрочук.

До депутата звернулися мешканці вулиці Холмської із проханням провести каналізацію на їхній вулиці.

«Ми живемо у 21 столітті, а у центрі міста на вулиці немає каналізації»,  – йдеться у зверненні.

Запит підтримали.

Довідково: вулиця Холмська розташована поблизу проспекту Волі.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев