У Росії за держзраду засудили уродженця України

news

Повідомляє korrespondent.net

Міський суд Москви ухвалив рішення призначити покарання у вигляді 15 років колонії суворого режиму уродженцю Сумської області Валерію Селянину, якого визнали винним у справі щодо державної зради, передає РІА Новости.

“Селянин визнаний винним у державній зраді. Покарання він відбуватиме в колонії суворого режиму”, – повідомило джерело, знайоме з інформацією.

Селянин звинувачувався в тому, що надавав іноземним громадянам консультаційну та іншу допомогу, спрямовану проти безпеки РФ. Своєї провини обвинувачений не визнав.

Разом з уродженцем Сумщини за підбурювання до державної зради були засуджені двоє уродженців Середнього Сходу. За непідтвердженими даними, вони є вихідцями з Ірану. “Хашемі Долаб Хамід і Гхасед Неджад Бехназ були визнані винними за ч. 4 ст. 33 і ст. 275 КК РФ. Їм було призначено покарання у вигляді 13 років суворого режиму і 12 років колонії загального режиму відповідно”, – додало джерело.

Водночас керівник прес-служби Мосміськсуду Уляна Солопова підтвердила факт ухвалення вироку. Вирок був оскаржений – 25 листопада апеляційна справа Селянина надійшла до Верховного суду РФ.

Нагадаємо про те, що в жовтні в Росії чоловікові дали 12 років за шпигунство на користь України.

У Москві судять звинуваченого за шпигунство пенсіонера з Полтави

0 Комментариев