У Польщі презентували дари волинських лісів. ФОТО

news

Працівники Волинського ОУЛМГ взяли участь у міжнародному форумі в Польщі. ХХІІІ Економічний форум на тему «Інтеграція та співпраця. Економіка-Наука-Інноваційність» проходив 7-8 березня у Торуні та зібрав понад 800 учасників.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Від Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства участь у форумі взяла головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Марія Христецька.

У складі делегації також були директор департаменту агропромислового розвитку Волині Юрій Горбенко, начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак, представник державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олег Савчук, голови райдержадміністрацій та інші.

Загалом форум зібрав понад 800 учасників. Зокрема в перший день відбулася пленарна сесія на тему «Інновації в господарстві» за участю Прем’єр-міністра Республіки Польща в 1997-2001 роках, голови Європарламенту в 2009-2012 роках, професора Єржи Бузека.

Наступного дня, під час сесії «Наука в службі інновацій», учасники форуму з обидвох сторін обговорили шляхи співпраці з українськими партнерами, зокрема у галузі агропромислового розвитку, охорони здоров’я тощо.

Говорилося також про найважливіші економічні питання, що створюють передумови для активних дій та мають ключовий вплив на економічну ситуацію в Польщі та Європі.

У рамках форуму волинська делегація презентувала виставку продуктів переробки Волинського лісу. Зокрема до уваги учасників було представлено продукцію консервних цехів державних підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

IMG_0045

IMG_0053

IMG_0145

0 Комментариев