У Південній Кореї помер останній пацієнт, котрий захворів на коронавірус

news

Повідомляє korrespondent.net

У Південній Кореї помер останній пацієнт, який хворів на коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому (БВРС-КоВ), передає ТАСС.

Чоловік у віці 35 років був госпіталізований 8 червня, в розпал поширення інфекції в країні. Крім БВРС-КоВ, він страждав від важкого захворювання кровотворної системи.

“Смерть настала з причини різкого погіршення стану пацієнта”, – повідомили в міністерстві охорони здоров’я і соціального забезпечення країни.

Тепер в Південній Кореї не залишилося жодного хворого на коронавірус. Перший випадок захворювання був зареєстрований 20 травня цього року. Про фактичне закінчення спалаху було оголошено наприкінці липня. БВРС-КоВ був діагностований у 186 осіб, 36 померли.

Смертність від даного захворювання склала 20%. Більшість померлих також страждали від хвороб серцево-судинної системи, легенів і раку.

Встановлено, що вірус, який поширюється повітряно-крапельним шляхом, був занесений південнокорейцем, який повернулися з поїздки на Близький Схід.

Згідно з правилами Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), про офіційне закінчення спалаху захворювання можна оголосити через 28 днів після одужання останнього пацієнта.

У Саудівській Аравії ще четверо людей померли від вірусу MERS

БВРС-КоВ викликає захворювання органів дихання. Воно починається як звичайна респіраторна інфекція, що супроводжується лихоманкою, кашлем і пневмонією, але швидко набуває важкої форми, вражаючи легені. Наразі вакцини від вірусу не існує.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев