У Москві новонароджену дівчинку назвали Сирією

news

Повідомляє korrespondent.net

Одну з новонароджених дівчаток, котра з’явилася на світ в російській столиці менш як тиждень тому, назвали Сирією. Про це повідомляє агентство Москва.

Батько дитини наразі перебуває у службовому відрядженні в цій країні. Які завдання він там виконує, не уточнюється.

Раніше в Москві вже були оформлені свідоцтва про народження на дівчаток, названих на честь Росії, Індії, Візантії та одного з районів Лондона – Челсі. Крім того, в столиці живе хлопчик на ім’я Севастополь.

За останні 17 років у столиці було зареєстровано чимало дітей з оригінальними іменами. Зокрема, дівчаток називали Услід, Поліна-Поліна, Голуба, Апрель, Вишня, Принцеса Даніелла, Принцеса Анжеліна, Зоря-Зоряниця, Ангел Марія, Луналіка, Алеша-Капріні, Океана, Радість, Олена-Квіточка, Дельфіна, Ліса, Радостіна, Софія-Сонечко, Аліса-Нефертіті, Легенда.

Перелік рідкісних імен, які отримали хлопчики, теж виглядає переконливо. Серед них – Господин, Граф, Князь, Принц, Ангел, Будда-Олександр, Хрістамрірадос, Дмитро-Аметист, Матвій-Веселка, Іван-Коловрат, Кантогор-Єгор, Ярослав-Лютобор, Ілля Богодар, Веремій Покровитель, Огнеслав, Каспер Ненаглядний, Лука-Щастя Саммерсет Оушен, Саша-Олександр, Март, Космос, Меркурій, Скай, Вітер, Воля, Дельфін, Кіт, Світ, Океан, Дар, Джаз, Світанок, Сила.

Як повідомлялося, в Україні стало популярним називати дітей незвичайними іменами. Найбільш незвичними іменами називають дітей жителі західної України. У Чернівецькій області називали дітей Дельфіною, Йосуа, Лучіаном і Маттіасом, на Волині – Вишеною і Іларією, на Закарпатті – Ленуцією, Левенте і Каталією.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев