У Марини Борзакової рак крові – на останні курси хіміотерапії треба 200 тисяч гривень

news

Повідомляє gazeta.ua

30-річна Марина Борзакова із Боярки Київської області потребує дороговартісного лікування. Півроку тому в неї виявили гострий монобластний лейкоз М5 ФАБ рак крові. Марина вже пройшла чотири курси хіміотерапії. Попереду – ще два. На кожен курс йде по 100 тис.грн.

“У травні в Марини запалилися лімфовузли на шиї і боліло горло, з’явилася температура 37,5, яка трималася кілька днів. За цей період дочка стала бліднуватою. Я нічого поганого не передчувала. А їй за тиждень до цього приснилося, що хтось наполегливо радив здати аналіз. Дочка прокинулася і їй стало моторошно. 18 травня ми з нею пішли до лора. Він направив на аналізи. Потім ще інфекціоніст відправив до гематолога в обласну лікарню. Там виявили захворювання крові. Я як почула діагноз, піді мною земля розійшлася, я нікого не чула і не бачила. Марину направили в гематологічне відділення. Вона дійшла туди і каже у відчаї: “Мамо, ти знаєш, за цими дверима закінчується моє життя”. Я їй відповіла, дочичко, життя закінчиться, якщо ми сюди не зайдемо. А так Бог нам обов’язково допоможе”, – розповіла Gazeta.ua мати 59-річна Ольга Чиж.

Марина закінчила школу №18 в Черкасах, після інституту вийшла заміж і живе в Боярці. З чоловіком виховують сина 6-річного Івана.

“Ваня знає, що його мама дуже хвора. Вчора ми з ним ходили в церкву. Він сам поставив свічку і промовляє: “Боженько, зроби так, щоб моя мама одужала”. Я не могла стримати сліз, дивлячись, як дитина щиро звертається до Бога. Марині ще треба пройти два курси хіміотерапії. Четверту хімію вона дуже тяжко переносила. Була висока температура, тиск, запалилася права сторона обличчя разом з оком. Із 23 листопада ми лягаємо знову в обласну лікарню. Грошей на курс є лише частина, треба ще 75 тисяч гривень. На попередні курси нам допомагали родичі, знайомі, однокурсники Марини. Я дуже прошу всіх людей допомогти моїй дитині. Я буду молитися за їх родини, щоб ні в кого не було такого горя”, – плаче Ольга Чиж.

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанк № 4149 4978 1134 0449 Чиж Ольга Василівна.

Телефон сестри Марини – Майї Жупінас (097) 237-27-20.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев