28 серпня «Київстар» запустив 3G у Луцьку!

news

28 серпня «Київстар» ввів у комерційну експлуатацію 3G-мережу в Луцьку та 11 довколишніх населених пунктах (Підгайці, Липини, Прилуцьке, Великий Омеляник, Зміїнець, Рованці, Полонка, Городище, Тарасове, Струмівка, Небіжка). Також цього тижня почалося технічне тестування у 34 містах п’яти областей, включно із Херсоном та Черніговом.

Таким чином «Київстар» уже надає послуги 3G-мережі в 12 обласних центрах, а в цілому по країні — у 285 містах та селищах. Абоненти підключаються до мережі автоматично. Для більш комфортного користування швидкісним мобільним інтернетом абоненти можуть підключити тарифні плани з нової лінійки, яка містить збільшений об’єм даних на максимальній швидкості. У ряді тарифних планів передбачена можливість нетарифікованого трафіку для популярних соціальних мереж.

«Київстар» також надає можливість придбати додаткові Інтернет-пакети, в разі якщо мегабайтів у межах тарифного плану буде недостатньо.

Побачити поточне покриття 3G від «Київстар» можна на інтерактивній карті на сайті компанії http://www.kyivstar.ua/. Налаштувати свій планшет чи смартфон також можна за вказаним посиланням.

 

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев