У Луцьку заборонили спалювати суху траву

news

Це відбулося вчора, 23 лютого, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Тараса Яковлева. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Члени комісії розглянули питання про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в екосистемах міста, запобігання спалювання сухої рослинності та виникнення пожеж в екосистемах.

Комісія вирішила доручити керівникам підприємств, установ та організацій міста організувати неухильне дотримання правил пожежної безпеки, не допускати спалювання сухої трави і сухостою, твердих побутових відходів, розведення багать на прилеглих територіях, перевірити свої об’єкти щодо наявності необхідного пожежного інвентарю, засобів первинного пожежогасіння, дотримання правил зберігання легкозаймистих матеріалів.

Луцькому міськрайонному відділу управляння Державної служби України з надзвичайних ситуації у Волинській області доручено організувати огляд-перевірку об’єктів та місць з масовим перебуванням на відпочинку людей на дотримання правил пожежної безпеки.

0 Комментариев