У Луцьку з’явився “Простір для дітей”: дітям з інвалідністю та постраждалим від війни надаватимуть психологічну підтримку та соціальний супровід.

news

У Луцьку відбулося відкриття “Простору для дітей”, де дітям віком від 6 до 12 років, особливо дітям з інвалідністю та тим, хто постраждав від війни, запропоновано безкоштовні заняття. Згідно з повідомленням Мінреінтеграції від 11 лютого, у цьому просторі діти будуть відкривати свої таланти та залучатися до корекційних занять з фахівцями.

Крім того, дітям буде надана психологічна підтримка та соціальний супровід. Послуги “Простору для дітей” включають консультативний кризовий телефон, представництво інтересів, соціальну профілактику та супровід, а також денний догляд дітей з інвалідністю та транспортні послуги.

Простір функціонує з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 (з обідньою перервою з 13:00 до 14:00) за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 65. Для отримання додаткової інформації можна зателефонувати за номером: (067) 315-92-56. Проект реалізується за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

0 Комментариев