У Луцьку викрили два об’єкти торгівлі елітним алкоголем без державної реєстрації

news

В обласному центрі Волині припинено торговельну діяльність із реалізації елітного алкоголю без державної реєстрації

Під час проведення фактичних перевірок у м. Луцьку 29 вересня 2023 року працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області встановили, що у двох об’єктах торгівлі здійснюється господарська діяльність з реалізації елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва, а також продаж широкого асортименту імпортних продовольчих товарів без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання.

Під час контрольно-перевірочних заходів встановлено, що господарські одиниці працюють не лише без відповідної державної реєстрації, але й не мають жодних дозвільних документів для такої діяльності, а також документів на походження товарів,що зберігалися та реалізовувалися у закладах торгівлі.

Як з’ясували податкові ревізори, елітні алкогольні напої, які зберігалися у господарських приміщеннях для продажу в широкому асортименті, ще й не містять марок акцизного податку встановленого зразка. Загальна вартість товарів, що зберігались та реалізовувалась із порушенням норм закону, перевищує 100 тис.гривень. За результатами вжитих заходів незаконна торговельна діяльність була припинена.

Під час контрольно-перевірочних заходів забезпечено вилучення алкогольних напоїв без марок акцизного податку працівниками ГУ Національної поліції у Волинській області, які невідкладно прибули за адресами виявлених порушень. Складено два протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 156 та два – за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Особи, які здійснювали незаконну господарську діяльність, будуть притягнуті до відповідальності, а долю вилучених підакцизних товарів визначить суд, – звертають увагу у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Одночасно у податковій службі інформують: за діяльність фізичних осіб без державної реєстрації як суб’єкта господарювання Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність, зокрема штраф до 85 тисяч гривень, із конфіскацією товарів, продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних внаслідок вчинення адміністративного правопорушення, чи без такої.

Читайте також: Прогулювався містом з гранатами: у лучанина виявили 4 гранати з запалами до них 

Податківці наголошують, що здійснювати будь-яку господарську діяльність варто лише з дотриманням вимог чинного законодавства. Діяльність у правовому полі дозволить уникнути штрафів, забезпечить комфорт і спокій при веденні бізнесу. Також нагадуємо, що ДПС України запропонувала легальному бізнесу сучасне та безоплатне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web.

Читайте також: Розподіл майна: чи може чоловік відсудити половину автомобіля придбаного у шлюбі, але за кошти дружини 

За інформацією: Головного управління Державної податкової служби у Волинській області

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев