У Луцьку вручили погони майбутнім захисникам України.ФОТО

news

Ліцеїсти-першокурсники Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою приміряли погони. Дійство відбулося 14 жовтня, у День захисників України, на Театральному майдані Луцька.

На урочистості завітало чимало лучан, серед яких родичі ліцеїстів, військовослужбовці та ветерани воєнних дій. Почалася посвята із внесення Державного прапора та виконання гімну України.

З вітальним словом до присутніх звернулися місцеві «владці». Голова Волинської ОДА побажав присутнім мирного неба над головою, а ліцеїстів застеріг, аби вони були вірній військовій присязі та державі.

Воювати лише за серце коханої побажав новобранцям голова обласної ради Валентин Вітер. Мер Луцька Микола Романюк висловив впевненість, що більшість новоспечених ліцеїстів у майбутньому стануть професіоналами військової справи, а допоможе їм у цьому навчання у ліцеї.

Після слів вітання командири взводів та почесні гості вручили ліцеїстам-першокурсникам погони та посвідчення. Для гостей дійства лунали патріотичні музичні композиції.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев