У Луцьку викрили підпільний цех з виробництва фальшивої горілки

news

Групу осіб, котрі налагодили та забезпечували незаконну діяльність цеху з виготовлення сурогатної лікеро-горілчаної продукції, співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою області викрили на гарячому: зловмисники саме готували до реалізації чергову партію підпільного спиртного.

Про це інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

В цей час правоохоронці провели обшук та огляди за місцем здійснення протиправної діяльності, а саме: трьох гаражних приміщень та двох транспортних засобів. Як встановлено, саме в гаражних приміщеннях одного з районів м. Луцьк організована група осіб облаштувала цех з масового виробництва підробленої лікеро-горілчаної продукції у вкрай неприйнятних санітарних умовах.

Зокрема, з незаконного обігу вилучено та долучено до  кримінального провадження як речові докази  1300 літрів спирту,   60 літрів лікеро-горілчаних виробів, два транспортні засоби та  300 підроблених марок акцизного податку.

Окрім того, в ході проведення обшуку вилучено порожню тару, лійки, корки, етикетки та шланги, які використовувались для виготовлення фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції і розведення спирту.

Загалом вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищує 1 мільйон гривень. Вирішується питання про призначення судових експертиз та накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Триває слідство.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев