У Луцьку відкрили оновлену бібліотеку

news

Сьогодні у стінах бібліотеки-філії №2 для дітей відбулось святкове відкриття оновленого “храму знань”. Реконструкцію приміщення провели у рамках реалізації Програми розвитку культури в місті Луцьку на 2018-2020 роки. Привітати дітей та працівників закладу прибули радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, директори бібліотек міста, читачі бібліотеки та жителі мікрорайону,, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

 

Нещодавно бібліотека зазнала комплексного ремонту та реорганізації простору. Приміщення обладнане сучасними меблями, комп’ютерною технікою, а на полицях розміщено новий книжковий фонд, що налічує 18 тис. примірників книг та журналів. Площа приміщення книгозбірні – 135 кв. м. Штат бібліотеки – 4 працівники. Заклад обслуговує 2400 читачів.

Із міського бюджету на ремонт приміщення було виділено 900 тис. грн, меблів придбано на суму 204 тис. грн.

Окрім того, відтепер бібліотека працюватиме у новому форматі – користуватись її послугами зможуть як діти, так і дорослі, що відображено змінами у книжковому фонді. Окреме місце в оновленій бібліотеці займатимуть настільні ігри. В майбутньому бібліотека планує у сфері послуг використовувати сучасні інформаційні технології.

“Хочу подякувати усім, хто долучився до цього проекту, ідейним натхненникам та бібліотечним фанам. Сподіваюся, що це місце стане місцем для дозвілля, місцем проведення вільного часу для дітей і, відкривши цю бібліотеку, ми зможемо, принаймні, якусь частину дітей вберегти від бездумного проведення вільного часу та шкідливих звичок”, – розповів у вітальному слові Ігор Поліщук.

“2018 рік став надзвичайно успішним для розвитку культурної галузі міста. Була прийнята Програма розвитку культури у місті, одним із пріоритетних напрямків якої є розвиток бібліотечної галузі. І уже протягом цього року на потреби бібліотек було освоєно близько 2 млн грн”, – додала Тетяна Гнатів.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев