У Луцьку виділять 50 тисяч на притулок для собак

news

Обласний бюджет профінансує луцьке комунальне підприємство «Ласка». Про це йшлося 4 березня під час засідання комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів. Пише VIP.

Директор КП «Ласка» Богдана Новарчук розповіла, що підприємство здійснює діяльність не тільки в Луцьку, але й за межами області. Так, КП за укладеними договорами працює у низці районів і міст Волині. Утім, притулок не зовсім пристосований до такого масштабу роботи.

Так, із міського бюджету Луцька виділили 500 тисяч гривень на загорожу і електропідстанцію. Окрім того, гроші пообіцяли виділити в Міністерстві екології. Проте там просять хоча б мінімального співфінансування з обласного бюджету.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що єдине джерело фінансування таких потреб – екологічний податок, який у сумі 3,1 мільйона гривень вже розподілили. Зробити субвенцію з обласного у міський бюджет теж неможливо, адже немає відповідної програми. Гунчик запропонував, наприкінці першого півріччя, коли прийдуть кошти на соціально-економічний розвиток, виділити «Ласці» гроші.

Натомість депутат Володимир Дейна нагадав про жахливий випадок у Ківерцях, коли дитина померла від сказу, і закликав знайти хоча б мінімальні кошти. Володимир Гунчик запропонував компромісний варіант: зняти частку коштів із водовідведення селища Цумань, на яке виділили 515 тисяч гривень. Тож члени комісії вирішили перекинути 50 тисяч з Цумані для КП «Ласка», а з 1 липня повернутися до розгляду питання.

0 Комментариев