У Луцьку відбувся мітинг татар. ФОТО

news

Кримські татари впевнені, що Крим повернеться до України.

Про це вони говорили сьогодні, 20 лютого, на Театральному майдані міста під час Мітингу до 2-ї річниці анексії Криму. Організатори мітингу із громадської організації «Кримські татари Волині» розповіли про те, як зараз на татар вчиняється сильний тиск зі сторони Росії, ідуть обшуки у їхніх домівках, а лідери меджлісу не можуть приїздити до Криму.

Один із учасників мітингу, Андрій Миколайович, колишній працівник військової прокуратури, розповів про факти дружби козаків із татарами, згадані у літописах. Чоловік також впевнений, що Росія, то звір, іменя якій 666. Андрій Миколайович назвав Москву сховищем духу нечистого – це мавзолей Леніна.

bA4SVnrPHhA

Після мітингу в читальному залі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва активісти «Крим SOS» презентували інтерактивну карту, затверджену в Брюсселі, з фактами порушення прав людини на території Криму. Також лучани переглянули фільм «Анатомія анексії».

6O-TKUDjG34 7mvBTrjCMwQ 7SvVAwMD1zA 9KT672Y3-hw 97ljiS88Itg BYnqX4PVuw4 FKm6fWaoyMc FmnjcOLuaKs GjOMsqgy_DU Hfp4R5peVBM KHpiWjsbwfs lFZ5RvtQofg mHLVhNcuzpE ninuPh6nSz4 oJJVeCUWoNY Rx2COHdhG0I t_YvzSlnSOc TLsviqidZJk TY7IFehI0nY

 

 

 

0 Комментариев