У Луцьку відбувся фінал чемпіонату міста з футболу- 2019

news

10 листопада на стадіоні зі штучним покриттям СНУ імені Лесі Українки відбувся фінальний матч та нагородження кубку міста Луцька з футболу- 2019. У вирішальному матчі зустрічались команди “Волинь АТО” та “Магніт”, який є багаторазовим переможцем чемпіонату міста Луцька з футболу.

 
 

Як повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту, інтрига у матчі тривала досить довго. Команди досить часто обмінювались небезпечними атаками. Після того, як рахунок став 2:5 на користь “Магніта”, команда “Волинь АТО” пішла вперед. Проте забити вони так і не змогли. Натомість пропустили ще один. Фінальний рахунок 2:6. Магніт стає володарем кубку міста Луцька з футболу 2019.

Кращими гравцями кубку визнано Василя Сачка (Магніт) та Ткачука Руслана (Волинь АТО).

 
 
 
 
 

Довідково:
Василь Сачко – виступав за команди «Таврія» (Сімферополь), «Оскіл» (Куп’янськ), «Волинь» (Луцьк) «Кривбас» (Кривий Ріг) та «Ворскла». Володар Кубка України, найкращий гравець та найкращий бомбардир Першої ліги України сезону 2001–2002 років, екс-тренер “Ворскли” (Полтава).
Отож вітаємо команду “Магніт” з перемогою у кубку та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Також дякуємо команді Волинь АТО за те, що проявила справжній бійцівський характер та боролась до останньої хвилини.
Захід проходив за організацї Департаменту сім’ї, молоді та спорту та федерації футболу Міста Луцька.

Ще раз дякуємо усім за участь. До зустрічі у новому сезоні!

 

 

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев