У Луцьку відбувся чемпіонат з міні-футболу серед рятувальників

news

Збірні команди районних управлінь, аварійно-рятувального загону, апарату головного управління ДСНС Волинської області області взяли участь у  турнір з міні футболу серед рятувальників підрозділів служби 101, який відбувся у Луцьку.

Загалом участь у турнірі взяли 6 команд з усієї області.

Як розповіли у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Волинській області, команди змагались спочатку у двох групах. Кращі команди вийшли у півфінальні етапи та фінал.

Перший удар по м’ячу зробив син начальника Державної пожежно-рятувальної частини #25 м.Луцька Роман Угринович, тато якого очолює підрозділ, де проводились змагання.
У фіналі перемогу здобула збірна команда апарату Головного управління, срібні нагороди виборола команда Луцького районного управління, бронзовими призерами стали рятувальники Камінь-Каширьского райуправління.

Рятувальники, що стали переможцями та призерами чемпіонату з міні-футболу серед команд підрозділів служби 101 Волині, отримали медалі та кубки.

Кращий бомбардир турніру -Андрій Мельник (команда ГУ ДСНС області). На його рахунку 6 забитих м’ячів!
Нагороди рятувальникам вручив перший заступник начальника головного управління ДСН області підполковник служби цивільного захисту Сергій Демидюк, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Василь Авраменко та заступник начальника головного управління ДСНС області полковник служби цивільного захисту Василь Оліферчук.

Спорт допомагає рятувальникам тримати фізичну форму на високому рівні для якісного виконання службових обов’язків!