У Луцьку відбудеться сесія Європейського Молодіжного Європарламенту

news

ЩО: Луцька Регіональна Сесія ЄМП-Україна
ДЕ: СНУ
КОЛИ: 7-10 Квітня 2016 року
ДЕДЛАЙН: до 15 березня 2016
ДЛЯ КОГО: для молодих та амбіційних!

Аплікаційну форму Ви можете заповнити ТУТ.

Група ВК:
http://vk.com/lutskiswaitingforyou

Європейський Молодіжний Європарламент(ЄМП) – це унікальна навчальна платформа, яка об’єднує молодих та амбіційних людей з усієї Європи для того, щоб висловити свою думку щодо подій в сучасному світі у формі дебатів формату Європейського Парламенту.

Як мережа неурядових організацій, ЄМП існує в 39 Європейських країнах та створює щорічно близько 500 різноманітних подій. Мережа ЄМП організовує щороку близько тисячі днів ЄМП, залучаючи до цього близько 28000 учасників.
Тисячі молодих людей на волонтерській основі показують свою громадську позицію, тим самим роблячи ЄМП молодіжним проектом, створеним молоддю для молоді.

Луцька Регіональна Сесія ЄМП – це чудова можливість поглибити свої знання та стати більш ерудованим у сфері культури та політики, завести нових друзів та зробити вагомий внесок до свого резюме. У Вас є можливість долучитись до молоді з усіх куточків України та Європи.
7-10 квітня в невеликих робочих групах ви будете знайомитися один з одним на тімбілдингу та вести дискусії на політичні теми в неформальній обстановці у Східноєвропейському національному університеті.

Згодом ви будете ділитися своїми ідеями з рештою учасників на Генеральній Асамблеї, яка відбудеться 10 квітня в стінах Луцької обласної ради. На вас чекає багато чого цікавого!

Регіональні сесії ЄМП Україна також пройдуть у чотирьох областях, охоплюючи південь, північ, захід та схід –в Черкасах(31 березня- 1 квітня), Луцьку(7-10квітня), Сумах(14-17 квітня) та Одесі(21-24 квітня). Ви матимете можливість попрацювати з представниками інших Європейських країн.

Податися на сесії можуть як українські учасники, так й іноземці.
Членський внесок в розмірі 200 гривень покриє повністю ваше харчування та заходи, які відбуватимуться протягом 3 днів.

Не забувайте, що кількість місць обмежена, тому ми обиратимемо учасників з найкращими мотиваційними листами.
Аплікаційну форму Ви можете заповнити ТУТ.
Дедлайн на заповнення аплікаційної форми 15 березня 2016.
Ви можете про нас дізнатися:
-Вконтакті:
https://vk.com/public112974005
-На фейсбуці
https://www.facebook.com/Regional-Sessions-of-EYP-Ukr..
-та переглянути офіційний сайт ЄМП
http://eyp.org/

0 Комментариев