У Луцьку відбудеться нетиповий день відкритих дверей

news

16 травня в Інституті філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки відбудеться нетиповий день відкритих дверей під назвою «Бути студентом».

Про це повідомляють у ГО Центр вільної освіти і культури (ЦВОК).

Цього дня будь-який школяр матиме змогу відчути себе справжнім студентом: одягнути мантію та квадратну академічну шапку, відвідати заняття разом із друго-, третьо-, четвертокурсниками Інституту, поспілкуватися з деканом та студентами, долучитися до культурного життя ІФтаЖ.

«Якщо є мрія стати журналістом, редактором, вчителем або викладачем української мови та літератури, світової літератури, польської та англійської мов, перекладачем, філологом-дослідником — ми готові відкрити всі таємниці нашого Інституту і пояснити всі тонкощі цьогорічної вступної кампанії!» — пишуть організатори.

16 травня о 10:00 чекаємо за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 30-а (навчально-бібліотечний корпус Н).

Програма заходу доволі насичена. У рамках події відбудеться також брифінг із деканом інституту Юрієм Громиком з питань цьогорічної вступної кампанії.

Крім того, партнери з Мистецького об’єднання “стендаЛь” надають безкоштовні квитки для всіх учасників нашої події на зустріч з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик!

Для участі в події потрібно пройти реєстрацію за посиланням.

Дедлайн реєcтрації – 14 травня включно.

Контактна особа – Ірина Полєтуха, 093 87 160 91.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев