У Луцьку відбудеться ескурсія, присвячена жінкам

news

У Луцьку КП “Центр туристичної інформації та послуг” знову влаштовує цікаву екскурсію! Про це організатори повідомляють у мережі Фейсбук.

“От і прийшла весна! Маємо надію, що календарний березень невдовзі потішить нас сонячними промінчиками й таким жаданим теплом. А ми, КП “Центр туристичної інформації та послуг” продовжуємо наші тематичні екскурсії https://volyninfo.com/perelyub-zradi-ta-zrazkovi-pari-yak-kolis-u-lutsku-kohali-rozpovili-na-romantichniy-ekskursiyi-foto-video/ і маємо приємність закликати Вас на чергову прогулянку дивовижним містом Луцьким!” — пишуть організатори.

“Цього разу говоритимемо про жіноцтво. І хоча, впевнені й переконані, що то велика несправедливість – згадувати про чарівних панянок лиш в один день, – розповімо цікавії речі про значимих дівчат і жінок для Луцька. Що повʼязувало відомих українок з нашим містом? Хто тут кохав і створював сімʼї, а кому Лучеськ дарував натхнення й наснагу творити? Про все це почуєте, завітавши на нашу екскурсію,” — йдеться у повідомленні.

Старт, вже традиційно, од Луцького замку, 9 березня о 17. 00.

Екскурсія для всіх охочих буде безкоштовною.

0 Комментариев