У Луцьку триває фестиваль сім’ї. ФОТО

news

Сьогодні на Театральному майдані тисячі лучан та гостей міста зібрав творчо-просвітницький міжконфесійний фестиваль “Назустріч Реформації”.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Захід відбувається у рамках святкування 500-річчя Реформації. Метою фестивалю є представлення соціальної та благодійної роботи, яку здійснюють християни євангельських церков, а також, через родинне свято та позитивні емоції, провернути увагу суспільства до інституту сім`ї.

Ініціював проведення фестивалю Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет з відзначення 500-річчя Реформації за підтримки Луцької міської ради.

Розпочався захід “Парадом щасливих родин”. Учасники пройшли колоною проспектом Волі від Київського до Театрального майдану.

Головні події заходу відбуваються на центральному майдані міста. До присутніх звернулися представники протестантських церков.

З вітальним словом виступив й секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук. Він зазначив: “Дуже приємно, що ми можемо в Україні відзначати 500-років Реформації. У Луцької міської ради налагоджено гарну співпрацю з оргкомітетом R 500. Хочу подякувати за соціальні ініціативи, які ви впроваджуєте у Луцьку та Волинській області. Вітаю усіх зі святом сім’ї. У нинішній час надзвичайно важливо пропагувати родинні цінності, любов, добро, терипимість, толерантність один до одного. Бажаю Божого благословення, добра, злагоди, миру і процвітання”.

На Театральному майдані та вулиці Лесі Українки розташовано фестивальне містечко. В програмі фестивалю: виставка соціально-благодійної діяльності протестантських церков Волині, локації для сімей “Подружнє містечко”, конкурс “Супертато”, виставка “Країна здоров`я”, виступи музичних колективів тощо.

 

0 Комментариев