У Луцьку тітушка з перцевим балончиком напав на представника “Народного контролю”

news

О 6:30 ранку чоловік ішов на роботу. Вийшовши з будинку, він затримався біля підїзду, щоб перевірити речі у сумці. У цей момент швидко підбіг молодий хлопець років 20-ти і почав розпилювати йому в обличчя перцевим балончиком. 

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив представник “Народного контролю” Михайло Шелеп.
“Я ухилявся від струменів газу та закривав очі, що мене і врятувало. Також тітушка намагався збити мене з ніг і при цьому далі розпилював газ.
Я почав відбиватися і гучно кликати про допомогу. Через декілька секунд молодик почав утікати. Разом з ним побіг ще один молодик, який весь цей час чатував поряд у скверику.
У підсумку – у мене трохи подерті руки та досі пече шкіра на руках від газу. Серйозних опіків очей вроді нема.
Відразу викликав поліцію та написав заяву про напад.
Тітушка був у спортивному костюмі, бейсболці та великих чорних окулярах. Але риси обличчя здається я запам’ятав тому буду шукати серед прихильників якогось угрупування”, – йдеться у дописі.

Михайло пов’язує напад зі своєю громадсько-політичною діяльністю:

“Називати когось конкретно думаю немає потреби. Хоча не виключаю, що це могли бути як головні тітушководи нашого регіону так і інші персони, які хотіли скористатися існуючою ситуацією для власної помсти.

Замовникам нападу скажу так – повідомлення я отримав, висновки зробив. Але очікуваного ефекту ви не отримали. Тому працюю далі…”

0 Комментариев