У Луцьку “сєпар” побив усі вікна у будинку. ФОТО. ВІДЕО

news

На вулиці Гальшки Гулевичівни співмешканець побив вікна.

Про це повідомляє у “Фейсбуку” на своїй сторінці активіст “Самооборони” Олександр Ніколайчук. 

“Сєпар” і нащадок росіян, як він себе називає, повибивав геть усі шибки у будинку співмешканки. Порізався склом з вікон. Від надання медичної допомоги категорично відмовився.

Більше того, після приїзду на виклик патрульний автомобіль “Самооборони” вчергове зазнав пошкоджень. Цього разу від дій чоловіка: ногою вибив решітку. Далі він із пляшкою в руці кинувся на Олександра Ніколайчука, намагаючись нанести удар. Той пляшку відібрав. А колега посадив його на землю.

18+ Увага! Ні в якому випадку не демонструйте це відео дітям та людям із нестійкою психікою. Багато ненормативної лексики. Я дуже вагався, чи виставляти це відео публічно. Та все ж, лучани повинні бачити страшні речі без прикрас і "запікувань" та розуміти, що поруч з нами живуть і працюють на виробництві на Рівненській і такі створіння. Бо "людиною" таке не назвеш. Відсвяткували прихід нового працівника на роботі прямо під стінами заводу. І не кажіть, будь ласка, що в усьому винен Президент, прем'єр, хтось із міністрів чи депутатів.Треш із сьогоднішнього нічного чергування у складі групи швидкого реагування "Самооборони Волині"._____________Якщо цікаво про обставини, "сєпар" і нащадок росіян, як він себе називає, повибивав геть усі шибки у будинку співмешканки. Порізався склом з вікон. Від надання медичної допомоги категорично відмовився. Більше того, по приїзду на виклик, наш патрульний автомобіль вчергове зазнав пошкоджень. Цього разу від дій створіння з відео: ногою вибив решітку. Далі він із пляшкою в руці кинувся на мене, намагаючись нанести удар. Я пляшку відібрав. А колега посадив його на землю. А далі дивіться самі, якщо маєте міцні нерви. Пік спітчу після першої хвилини. СБУ має бути цікаво.PS. Як на мене, така "новина" страшніша спаленого автомобіля. Тут випалена душа.

Опубліковано Олександром Ніколайчуком 9 червня 2017 р.

0 Комментариев