У Луцьку святкує 23-ю річницю з дня створення військова частина 1141. ФОТО

news

На святкування 23-річчя військової частини 1141 сьогодні до нацгвардійців завітали заступник голови обласної ради Роман Карпюк, керівник патронатної служби обласної державної адміністрації Борис Кондратюк, заступник міського голови Костянтин Петрочук, ветерани, представники громадськості. 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Вони привітали військовослужбовців зі святом, подякували їм за вагомий внесок у підтримання правопорядку та збереження територіальної цілісності і вручили відзнаки.

Костянтин Петрочук у вітальному слові акцентував, що особовий склад частини несе відповідальність за мир і стабільність у суспільстві. Керівництво міської ради і все місто пишається тим, що у нас є боєздатна та доблесна військова частина.

“Ми щиро дякуємо вам за те, що ви забезпечуєте безпеку та спокій держави і нашого міста. Щиро дякую вам від себе особисто, депутатів міської ради та виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука за захист національних інтересів держави та спокою громадян, хай у вас буде не буде нагоди застосовувати зброю. Бажаю вам, міцного здоров’я, надійного родинного тилу, благополуччя, успіхів та усіляких гараздів», — сказав Костянтин Петрочук.

А також вручив Подяку міського голови за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, а також з нагоди 23-ї річниці створення військової частини 1141 Національної гвардії України: старшині Сукачу Богдану Васильовичу, інспектору (гранатометнику) відділення вогневої підтримки взводу спеціального призначення 1 патрульної роти військової частини 1141 Західного територіального управління Національної гвардії України; прапорщику Панасюку Василю Олександровичу, начальнику військового наряду – командиру 3 відділення спеціального патрульного взводу 2 патрульної роти військової частини 1141 Західного територіального управління Національної гвардії України; солдату Потюку Дмитру Івановичу, стрільцю-радіотелефоністу 1 відділення 1 стрілецького взводу стрілецької роти військової частини 1141 Західного територіального управління Національної гвардії України; старшому солдату Кривопустову Олексію Олександровичу, водію автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини 1141 Західного територіального управління Національної гвардії України. На завершення заходу особовий склад в/ч 1141 пройшли стройовим кроком перед представниками влади та громадськості.

Поблагословив учасників зібрання та закликав до спільної молитви за усіх військовослужбовців, які несуть службу, щоб у нашій державі настав мир, була стабільність капелан військової частини, отець Сергій. Музичні дарунки військовослужбовцям подарували творчі колективи. А назаверення усі разом сфотографувалися.

0 Комментариев