У Луцьку стартувала “Зимова школа бізнесу”

news

Платформою для її проведення став Луцький національний технічний університет.

20 лютого стартував проект викладачів та студентів факультету бізнесу Луцького НТУ – “Зимова школа бізнесу”.

Учасниками школи стало 85  школярів старших класів із усіх куточків Волинської області.

Як зазначила одна з організаторів проекту – декан факультету бізнесу Надія Хвищун, – такий захід проводиться на Волині вперше і триватиме впродовж 4-х днів.

Під час відкриття школи ректор технічного університету Петро Савчук повідомив абітурієнтам про міжнародні програми, гранти, військову кафедру та інші можливості, які доступні студентам Луцького НТУ.

За цей час школярі зможуть відчути себе справжніми студентами, відвідуючи лекції, тренінгові заняття та семінари з основ підприємництва, міжнародних відносин, товарознавства, маркетингу. Освітня програма включатиме в себе і виїзні заняття на таких провідних підприємствах області як “Kromberg &Schubert”, “Modern-Expo Group”, ПАТ «Теремно Хліб», ПАТ «Луцьк-Фудз».

Окрім цього, Студентська Рада факультету бізнесу розробила для майбутніх студентів і програму дозвілля, яка передбачає інтеграційні вечірки, екскурсії старим містом, похід в кіно тощо.

На період реалізації освітньої програми школярі проживатимуть в гуртожитку Луцького НТУ.

Опісля закінчення школи учні отримають відповідні сертифікати. А кращі з учасників потраплять в ефір волинського телебачення.

Галина Микитюк

0 Комментариев