У Луцьку шукають сім’ї для підселення американців

news

Якщо Ви завжди мріяли бездоганно вивчити англійську мову і маєте зацікавленість у міжкультурному спілкуванні,  тоді ця інформація саме для Вас!

КП “Центр туристичної інформації та послуг”, спільно із регіональними представниками волонтерського проекту “Корпус Миру США” розпочинає пошук сім’ї, котра має можливість та бажання поселити у себе чарівного (-ну) американця (-ку). Про це інформують організатори. 

Цей проект не є комерційним та сприяє соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні.
Інфодовідка:
Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.
Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.
Мета:
Допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації, сприяти кращому розумінню американців українцями, сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

0 Комментариев