У Луцьку рухались заради здоров’я

news

   З нагоди Всесвітнього дня здоров’я Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спланував і провів з 1 по 14 квітня низку спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів «Рух заради здоров’я». Ці заходи були проведені з метою профілактики шкідливих звичок, пропаганди здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді нашого міста.

       Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Здоров’я — це справжнє багатство, яке ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільшого рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Тому ця акція спрямована на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань.

       14 квітня у міському парку культури та відпочинку імені Лесі Українки міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з міським центром туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради організували і провели міські змагання із спортивного орієнтування «Лабіринт» серед вихованців клубів за місцем проживання.

       Учасники докладали зусилля, щоб подолати перешкоди лабіринту, використовуючи карту, проходили задану кількість контрольних пунктів, розташованих на спеціально створеній для цього місцевості. На перший погляд, це просте завдання, а насправді часом навіть досвідчені орієнтувальники потрапляють в нестандартні ситуації. Боротьба велась за кожну секунду, адже результат залежить тільки від швидкості руху та швидкості мислення самого учасника.

       За результатами напруженої боротьби переможцями змагань у особистому заліку серед дівчат стали: Анна Троцюк (клуб «Олімпія») – І місце, Єва Ремба (клуб «Одісей») – ІІ місце, Світлана Данкевич (клуб «Одісей») – ІІІ місце. Серед юнаків призерами змагань стали наступні учасники: Іларіон Сорочук (клуб «Атлет») – І місце, Володимир Юзюк (клуб «Олімпія») – ІІ місце та Артем Войцеховський (клуб «Одісей») – ІІІ місце.

       У командному заліку місця розподілились в такому порядку: І місце у команди «Одісей» (спеціаліст Олег Хлопіцький), ІІ місце у команди «Олімпія» (спеціаліст Ніна Лисенко), ІІІ місце у команди «Стріла» (спеціаліст Галина Тимощук).

       Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, призами та солодкими подарунками від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

       Також з 1 квітня впродовж тижня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я спеціалісти МЦФЗН «Спорт для всіх» провели за місцем проживання в різних мікрорайонах міста з дітьми та підлітками товариські зустрічі. Зокрема: з міні-футболу, тенісу настільного, стрітболу, настільного хокею, дартсу, рухливі ігри на свіжому повітрі, конкурси малюнку на тему: «Рух заради здоров’я» на папері та асфальті, змагання з карате та показові виступи з бальних танців і хореографії.

       На цьому робота не закінчується. Завтра, 15 квітня, розпочинаються міські змагання з волейболу серед команд клубів за місцем проживання МЦФЗН «Спорт для всіх».

0 Комментариев