У Луцьку роздають “книги-інтриги”

news

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва можна отримати нову книгу в обмін на кілька власних книг в рамках акції «Книга-інтрига».

Про це повідомляють у спільноті бібліотеки у Facebook.

“Умови акції: читачі можуть принести до бібліотеки не менше двох цікавих у гарному стані книг з власної бібліотеки та отримати нову книгу популярного сучасного українського автора. Цим заходом ми хочемо зацікавити лучан сучасною українською літературою. Всі книги, які бібліотека обмінює, загорнуті в однаковий непрозорий папір. Розгорнути і дізнатися, що то за книга, можна лише після того, як бібліотекарі оформлять до книжкового фонду книги з бібліотеки читача. До останнього моменту Ви не знатимете, яку книгу отримаєте”, – йдеться у повідомленні.

“Акція дасть можливість збагатити фонди нашої книгозбірні за рахунок активних та небайдужих до книги лучан, а дарувальники отримають «книгу-інтригу». Для отримання книги-інтриги звертайтесь у відділ комплектування фондів та каталогізування документів бібліотеки за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 2”, – зазначають бібліотекарі.

0 Комментариев